poniedziałek, 14 lipca 2014

Szydełkowe serca

Wreszcie mogę pokazać coś innego niż tylko decoupage. Miałam niedawno taką fazę, że strasznie chciałam znaleźć wyjątkową ozdobę do okna. Oczywiście jak się szuka, to nic ciekawego nie ma, więc postanowiłam zrobić sobie takową sama. Wykorzystałam wzory serduszek na choinkę, połączyłam no i wyszła mi ozdoba na cały rok. Wykonane na szydełku 1,5, a następnie usztywnione na krochmalu. Świetnie nadają się do zawieszenia w oknie, na drzwiach, ścianie, itp. Ten zestawik ma ok. 70 cm. długości. Doskonały prezent dla ukochanej osoby.
Przy okazji pisania tego posta doszłam do wniosku, że strasznie trudno wykonać fajne zdjęcia takiej zawieszce w oknie. U mnie w domu rewelacyjnie wygląda, a na zdjęciach wyszło to jakoś nijako. W dzień urok serc przytłaczany jest szczegółami otoczenia za oknem, wieczorem w szybie odbija się wszystko - lampa, firanki, kwiatki, no i ja:) Mam jednak nadzieję, że serduszka spodobają się wam tak bardzo jak mnie. Zapraszam do oglądania.

serca do powieszenia w oknie,

serca do zawieszenia w oknie

serca do zawieszenia w oknie

serca do zawieszenia w oknie

2 komentarze:

  1. Bardzo przyjemna ozdoba, lubię takie akcenty w mieszkaniu ;-)) Też mam kłopot z fotografowaniem zawieszek okiennych, ni jak nie można w oknie oddać ich uroku i czaru który mają w realu ;-))

    OdpowiedzUsuń
  2. takie małe coś, a jakże urocze

    OdpowiedzUsuń